کاردرمانی در تهران

کاردرمانی در تهران

کاردرمانی در تهران چیست

 

شماره تماس

 

کاردرمانی چیست؟

قبل از توضیح کاردرمانی در تهران لازم است تا به ارائه مطالبی در رابطه با مفهوم این روش درمانی پرداخته شود. کاردرمانی که در اصطلاح پزشکی (occupational therapy) یا به زبان ساده تر ارگوتراپی نیز گفته می شود یک رشته دانشگاهی از زیر شاخه علوم پزشکی بوده که به طور کلی فرد را از نظر روحی و جسمی مورد بررسی قرار می دهد و تمام عوامل جانبی که بر روی عملکرد فردی و اجتماعی را در بر می گیرد.

این روش درمانی که زیر شاخه توانبخشی است به افرادی که از لحاظ جسمی و ذهنی دچار آسیب شده اند و توانایی و عملکرد آن ها دچار اختلال شده است یا به طور کامل توانایی خود را از دست داده اند کمک می کند تا توانایی خود را مجددا به دست بیاورند.

کلینیک توانبخشی مسیحا یکی از مراکز معتبر کاردرمانی در تهران است که در این زمینه به با ارائه بهترین متدهای روز دنیا در جهت بهبود افراد نیاز به کاردرمانی تلاش می کند. 

بدون شک مراکز متعدد توانبخشی و کاردرمانی در تهران وجود دارد اما کلینیک مسیحا در زمینه گفتار درمانی، خدمات درمانی بخش کودکان، کاردرمانی بزرگسالان، ارائه مشاوره بزرگسالان و کودکان با بهترین متدهای روز دنیا و برگزاری کلاس های جسمی حرکتی و روانشناسی با بهترین متخصصان یکی از بهترین مراکز کاردرمانی در تهران است که در جهت کمک به افراد کم توان می باشد. 

در ادامه خواهیم خواند:

فواید کاردرمانی چیست؟
لیست کامل مراکز کاردرمانی در تهران 
بهترین کلینیک کاردرمانی در تهران

فواید کاردرمانی چیست؟

کاردرمانگر فرد را به طور کامل از نظر جسمی و روحی بررسی کرده و فعالیت های هدفمندی را برای وی در نظر می گیرد تا تواناهای از دست رفته خود را بازیابد. کاردرمانی برای افراد و جامعه فواید زیادی به همراه دارد. با کاردرمانی سلامت جامعه به طور کلی ارتقا پیدا می کند و هزینه های ناشی ناتوانی و معلولیت برای خانواده ها کاهش پیدا می کند.

 

شماره تماس

 

بهترین مراکز کاردرمانی

بیشتر بخوانیم 🔗کاردرمانی در تهرانپارس

 

به طور کلی از دیگر مزایای کاردرمانی کمک به افرادی که اختلال جسمی و حرکتی دارند می باشد و همچنین از پیشرفت معلولیت و ناتوانی و الگوهای غلط حرکتی جلوگیری می شود، مهارت های عملکردی بهبود می یابد، توانایی از دست رفته بازیابی می شود، حافظه و تمرکز و توجه فرد بهبود می یابد.

همچنین مهارت های اجتماعی و مهارت های لازم برای زندگی مستقل تقویت شده و فرد استقلال و زندگی سالم در جامعه را فرامی گیرد. کاردرمانی باعث می شود توان عضلانی بیمار بهبود یافته و هماهنگی بین ذهن و جسم افزایش می یابد.

بهبود واکنش تعادلی و انعکاسی و جلوگیری از ایجاد دفورمیتی های مفصلی و بازیابی حداکثر توانایی از دست رفته از دیگر مزایای کاردرمانی برای افرادی است که دچار نقص یا اختلال در فعالیت های حرکتی خود شده اند.  

لیست کامل مراکز کاردرمانی در تهران

 

بهترین مرکز کاردرمانی تهران

بیشتر بخوانیم 🔗کاردرمانی

 

در این قسمت کامل ترین لیست مراکز کاردرمانی در تهران را به شما ارائه می دهیم تا با توجه به مناطق زندگی خود و دسترسی راحت تر به نزدیک ترین مرکز کاردرمانی در تهران مراجعه کنید.

این لیست بهترین و معتبرترین مراکز کاردرمانی را شامل می شود. اگر به دنبال بهترین مرکز کاردرمانی در تهران هستید توصیه می کنیم از این لیست استفاده کنید.

شمال تهران: کلینیک مهرپویا

آدرس: خیابان طفر غربی ( بین جردن و ولیعصر) پلاک 372، طبقه زیر همکف

تلفن پذیرش: 09337540785- 88205560

شرق تهران: کیلینیک تخصصی کاردرمانی امید

آدرس: فلکه اول تهرانپارس، خیابان حجرین عدی نبش خیابان 148 شرقی پلاک 55

تلفن پذیرش: 02177878245

غرب تهران: کلینیک کاردرمانی رسش

آدرس: خیابان آزادی، بعد از تقاطع جیحون، نرسیده به مترو شادمان، پلاک 366، طبثه 4

تلفن پذیرش: 09384872854- 02166013282

جنوب تهران: کلینیک کاردرمانی دریا

آدرس: شهرری، روبروی مترو شهر ری، ساختمان پزشکان نور، طبقه 4، واحد 10

تلفن پذیرش: 09029024014-02155963885

کلینیک توانبخشی مسیحا یکی دیگر از مراکز کاردرمانی در تهران است:

آدرس: نارمک، چهارراه تلفنخانه، جنب مدرسه سروش، پلاک 250، واحد 13

تلفن: 09193705198-02177933510-09193705198

 

شماره تماس

 

بهترین کلینیک کاردرمانی در تهران

 

فواید کاردرمانی

بیشتر بخوانیم 🔗کاردرمانی ذهنی

بهترین کلینیک کاردرمانی در تهران

بهترین کلینیک کاردرمانی در تهران کجاست؟ شاید این اولین سوالی که در ذهن بیماران به وجود می آید؟

یقینا مراکز زیادی از کاردرمانی در تهران وجود دارد اما کدام یک می تواند پاسخگوی تمام نیازهای بیماران متفاوت باشد؟

بهترین کلینیک کاردرمانی در تهران باید بتواند در همه زمینه های توانبخشی فعالیت داشته باشد.

بیماری های مادرزادی حرکتی در کودکان، اختلال در رشد، اختلال کم توجهی یا بیش فعالی، مشکلات جسمی سالمندی، معلولیت هایی که ناشی حوادث باشد، نقص در سیستم اسکلتی، اختلال در عملکرد عضلات مانند ضعف عضلانی یا تاخیر حرکتی، بیماری تورتیکولی، عوارض بیماری ام اس، عوارض ناشی از سکته مغزی، اختلال در یادگیری، بیماری سندروم داون، اختلال در رفتار مانند افسردگی و پرخاشگری، ناتوان در برقراری ارتباط، بیماری پارکینسون همگی از مواردی هستند که در کلینیک کاردرمانی و توانبخشی درمان شوند.

کلینیک توانبخشی مسیحا که یکی از بهترین کلینیک های کاردرمانی در تهران می باشد تمامی این موارد را پوشش می دهد.

 

نمونه خدمات ارائه شده توسط کلینیک گفتار درمانی مسیحا رهاب:

 

گفتار درمانی کودکان

گفتار درمانی کودکان

 

کاردرمانی کودکان

کاردرمانی کودکان

 

 

 

سوالات متداول

 

لیست کامل مراکز کاردرمانی در تهران به چه صورت است ؟

در این مقاله کامل ترین لیست مراکز کاردرمانی در تهران را به شما ارائه می دهیم تا با توجه به مناطق زندگی خود و دسترسی راحت تر به نزدیک ترین مرکز کاردرمانی در تهران مراجعه کنید. این لیست بهترین و معتبرترین مراکز کاردرمانی را شامل می شود. اگر به دنبال بهترین مرکز کاردرمانی در تهران هستید توصیه می کنیم از این لیست استفاده کنید.

 

بهترین کلینیک کاردرمانی در تهران کدام مرکز می باشد ؟

بهترین کلینیک کاردرمانی در تهران باید بتواند در همه زمینه های توانبخشی فعالیت داشته باشد. بیماری های مادرزادی حرکتی در کودکان، اختلال در رشد، اختلال کم توجهی یا بیش فعالی، مشکلات جسمی سالمندی، معلولیت هایی که ناشی حوادث باشد، نقص در سیستم اسکلتی، اختلال در عملکرد عضلات مانند ضعف عضلانی یا تاخیر حرکتی و ... را درمان کند که در متن مقاله به این موضوع اشاره شده است.

 

مجهزترین کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی در تهران چه کلینیکی است ؟

کلینیک توانبخشی مسیحا یکی از مجهزترین و بهترین کلینیک های گفتاردرمانی و کاردرمانی در تهران است زیرا مزایای بسیاری نسبت به سایر مراکز کاردرمانی در تهران دارد. نیروهای متعهد و متخصص و اخلاق محور در همه زمینه های جسمی حرکتی، ذهنی شناختی درکی، گفتار درمانی و روانشناسی یکی از ویژگی های خوب این مجموعه است. 

 

 


ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود